mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /www/include/connection.php on line 10

Najpiękniejsza ozdoba świąteczna

Powiększ

Po raz kolejny w tym roku został zorganizowany konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną

dla klas 1-7 szkoły podstawowej, w którym wzięło udział 64 uczniów naszej szkoły. Uczestnicy konkursu zaprezentowali prace wykonane różnymi technikami i jak zwykle zaskoczyli swoja pomysłowością i umiejętnościami. Najładniejsze prace wzięły udział w gminnym etapie konkursu zorganizowanym przez szkołę w Jodłowniku. Jego laureatami w kategorii klas IV-VII zostali :

Paweł Antkiewicz, kl.IV a – 1. miejsce,

Wojciech Wiewiórka, kl. IVb – 2. miejsce

W kategorii klas I-III:

Emilia Mirzyńska , kl. 1a- 2. miejsce.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

MC&KA
2018-04-13

brak

copyright © Gimnazjum Szczyrzyc - administracja serwisu B. Macko Realizacja: Agencja interaktywna Intellect